Nasz team

Andrzej 

DIRECTOR:), FOTOGRAF, OPERATOR KAMERY, POSTPRODUKCJA

Jako absolwent szkół artystycznych i filmowych, mający jednocześnie doświadczenie aktorskie

i muzyczne, ma przyjemność tworzyć filmy ślubne, teledyski, filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, krótkie formy filmowe czy filmy dokumentalne, które niosą autentyczne emocje – pokazując… życie!

Michał 

FOTOGRAF, OPERATOR KAMERY, POSTPRODUKCJA

Możliwość uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka po prostu go uskrzydla, dlatego od lat fotografia jest jego życiową pasją. Każde udane zdjęcie, każda zadowolona para są dla niego źródłem niesamowitej satysfakcji i wzmacniają go w zamiłowaniu do tej profesji.

Julek

OPERATOR KAMERY, POSTPRODUKCJA

Jego miłość do życia, wrażliwość na piękno, fascynacja naturą i praca z ludźmi - to najbardziej motywujące i dodające skrzydeł aspekty życia, które pozwalają mu wzrastać i odkrywać siebie.

 

Michał

FOTOGRAF

Gdy ktoś pyta Michała, jak to się stało, że wybrał fotografię ślubną, niezmiennie odpowiada, że to właśnie fotografia ślubna wybrała jego, kusząc możliwością zatrzymania emocji i piękna ludzkich reakcjiw malutkim, prostokątnym kadrze.

 

 

IDEA

Chcemy dać naszym klientom jedyny w swoim rodzaju klucz do przeszłości, dzięki któremu będą mogli cofnąć się w czasie do najbardziej bezcennych momentów w życiu. Tworzymy filmy i fotografie, które poruszają serca, zatrzymując w kadrze spojrzenia pełne uczuć i uśmiechy pełne słońca. Naszą misją jest malowanie emocji dźwiękiem i obrazem, aby powstałe dzieło wzruszało do głębi.

 

 

STYL PRACY

Nasz styl pracy wyróżnia serdeczność w kontaktach z naszymi klientami. Staramy się zrozumieć ich osobowość i wczuć się w ich potrzeby. Nasza otwartość na życzenia klienta i szczera chęć zadowolenia go jest wspierana przez profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie oddać medialnie to, co gra w duszy naszym klientom.

 

 

SPRZĘT I TECHNOLOGIE

Wymagamy od siebie najwyższej jakości produkcji. Aby realizować produkcje na odpowiednim poziomie niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Do tego celu używamy kamer HD oraz pełnoklatkowych lustrzanek marki CANON. Nie bez powodu filmowanie lustrzanką stało się światowym trendem. Ten często niepozorny sprzęt, znany dotychczas z fotografii otwiera przed nami nowe możliwości w postaci niespotykanej głębii obrazu oraz zdecydowanie większej szczegółowości obrazu niż w kamerach klasy semi-pro. Dodatkową zaletą technologii DSLR jest możliwość stosowania różnego rodzaju obiektywów, które w różny sposób oddają rzeczywistość np. fish-eye z kątem widzenia prawie 180 stopni co pokazuje sceny w sposób w jaki sami nie jesteśmy w stanie tego dostrzec. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych stabilizatorów obrazu wprowadzamy do naszych ujęć zalążek kinowej jakości. Są to między innymi steadycam/flycam, slider, kran kamerowy. 
Postprodukcja to prawdziwy test mistrza kuchni filmowej - to tutaj film nabiera końcowego kształtu i klimatu. Do pracy w naszej kuchni montażowej wykorzystujemy stacje montażowe wykorzystujące optymalnie możliwości profesjonalnego oprogramowania. Techniki montażowe, z których korzystamy oparte są na wiedzy zaczerpniętej w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Nieustannie szkolimy się w najnowocześniejszych technikach filmowych, aby dostarczyć naszym Klientom jakość i emocje prawdziwego kina.

Backstage...:)